Fırın Teknik Servis

Fırın servis hizmeti 7/24 bir telefon kadar uzağınızda. Evin en önemli elektronik makinelerinden biri olan fırınınızda arıza meydana geldiğinde fişini çekerek randevu alınız. Uzman teknik servislerimiz ile günlük hizmet vermekteyiz. Fırınların yüksek elektrik gerilimi ile çalıştığını unutmayın. Arızalı fırının sürekli elektrik ile bağlantısını kesip tekrar çalıştırmayı denemek yapılan en büyük hatadır ve oldukça tehlikelidir.

Sağladığımız Kalite

Ürünlerimizi 1. sınıf kaliteli malzemeler ile en kısa sürede tamirat ve bakımını gerçekleştirip sizlere teslim ediyoruz.

Deneyimli Çalışanlar

Türkiye'nin heryerinde alanında uzman yüzlerce çalışan işe hız kesmeden çalışamaya devam ediyoruz.

Siz de yaşadığınız sorunla ilgili hızlıca bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerinizi çözüm imkanı varsa yerinde kontrol edip hızlıca servis işlemlerine başlıyoruz. Yerinde çözüm sağlanamadığında hızlıca çözümünü sağlayıp sizlere teslim ediyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin merak ettiği bazı soruları aşağıda sizin için cevaplandırdık bu sorular doğrultusunda ürünlerinizi bize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Ürünlerinizi son teknoloji ürünler ile servis kapsamına alıp sorununuzu en kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Çalışanlarımız Türkiye’nin heryerinde alanında uzman ve yıllardır bu sektörde hizmet vermiş kişilerden oluşuyor sorununuzun çözümü noktasında size en hızlı çözümü sunacağız.

Ürün servis noktasında sizi hiçbir sürpriz ücretlendirme ile bırakmıyoruz. Ürününüzü en uygun fiyata en kaliteli şekilde nasıl sorununu çözüp size teslim ederiz bunu biliyoruz.